Tablet Kartı Hurdası


Tablet Kartı Hurdası kullanımaz hale gelen tablet bilgisayarların içerisinde bulunan elektronik kartlardır yani anakart hurdaları sınıflandırmasına giren elektronik atıklardır.

Tabletler günümüzün en çok kullanılan kişisel elektronikler arasında yer almaktadır ve kişisel kullanıma ek olarak kurumsal kullanımda da oldukça yaygın kullanım alanı vardır, bu sebeple her yıl yüzbinlerce tablet satılmaktadır , bu kadar yüksek satış miktarı olan tabletlerin çok büyük kısmı arıza veya hasar sonucu kullanım dışı da kalmaktadır.

Bunun temel sebebi tabletlerin taşınabilir ve büyük cihazlar olmaları sebebi ile darbe sıvı teması gibi hasarlar sonucunda kullanılmaz hale geliyor olmalarıdır, ayrıca her elektronik cihaz gibi belirli bir kullanım ömürleri bulunması ve elektronik arızalar sonucu kullanım dışı kalmalarıdır.

Tablet bilgisayarların anakartları neredeyse küçük bir bilgisayar kadar fazla elektronik bileşeni bulunduran bir karta sahiptir. Bu kartlar çok yüksek vasıflı elektronik bileşenlerin yoğun miktarda içerdikleri için anakartları nın geri dönüşümü çok yüksek ekonomik değer yaratmaktadır.

Bu sebeple Tablet Kartı Hurdası geri kazanım ekonomik değeri yüksek bir elektronik kart hurdasıdır ve cep telefonu anakart hurdaları veya ram hurdaları gibi çok değerli elektronik atıklar olarak değerlendirilmektedir.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır , tüm toplu elektronik atıklarınızın bilgisayar cep telefonu hurdalarınızın en yüksek fiyatlar ile peşin ödeme ile satınalınması için bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55