Santral Anakart Hurdaları


Santral Anakart Hurdaları kullanılmaz hale gelen telekomünikasyon santralleri ve yeni nesil IP santrallerin anakartlarıdır. Genel olarak arızalanan santrallerin içerisindeki anakartlar genellikle tamir edilemezler ve yenilenirler, arızalı olan santral anakartları ise hurdaya ayrılırlar.

Ayrıca santral sistemleri teknolojik gelişimler sayesinde bilgisayarlar ve cep telefonları kadar hızlı gelişiyor olmasalar da yinede yeni özellikler ve kullanım kolaylıkları sağlayan IP santraller yaygınlaştıkça eski nesil analog ve dijital santrallerin tamamı kullanım dışı kalırlar ve çalışıyor olsalar da santral hurdası geline gelirler.

Santral anakartları genel olarak birçok sınıfa dahil olabilen değişkenlikte elektronik atıklardır , genel olarak büyük santral sistemlerinin içerisinde bulunan anakartlar yüksek vasıflı kartlar olabiliyorken düşük vasıflı santrallerin içerisinde bulunan santral anakartları modem anakartlarına benzer sınıflandırmaya dahil olmaktadır.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar lhurdası , anakart hurdası , Santral Anakart Hurdaları , sunucu laptop anakart hurdaları , tablet cep telefonu hurdaları ve her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan toplu elektronik atıkların en iyi fiyatlar ile alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55