Hurda Uydu Alıcı Kartı


hurda-uydu-alici-kartiHurda uydu alıcılar artık işlev görmeyecek durumda olan uydu alıcı cihazlarının sökülmesi ile elde edilen elektronik kart hurdalarıdır, 3. veya 4. sınıf elektronik kart hurdası olarak geri dönüşüme kabul edilen uydu alıcı kartı hurdaları ekonomik değeri yüksek olan elektronik hurdalar arasında kabul edilmektedir ve elektronik servis firmaları ve uydu alıcı kurulum firmaları ve elektronik hurda alımı yapan geleneksel geri dönüşüm firmalarına yüksek ek gelir sağlamaktadır. Çünki uydu alıcı hurdaları yüksek miktarlarda bulunmaktadır ve yenilenme sürecinde de bol miktarda gelmeye devam edecektir.

Uydu alıcı hurdaları yenilenen cihazlardan çok fazla çıkmaktadır , yeni atılan uydular, analog yayınların terk edilmesi , frekans güncellemeleri gibi sebeplerle kullanılmaz hale gelen yada eski teknolojisi sebebi ile yetersizlikleri bulunan cihazlar hurdaya ayrılarak yenilenmektedir. Hurda uydu alıcılar genellikle metal gövde içerisinde büyük bir uydu alıcı kartı yapısındadır ve sökümü yapılan bu uydu alıcı kartları elektronik atık geri dönüşümü prosedürlerine taabi tutularak geri kazanımları yapılmaktadır.

Masaüstü bilgisayar anakartlarına göre daha düşük verimlilikte olan uydu alıcı kartı hurdaları 3. veya 4. sınıf elektronik kart hurdaları olarak kabul edilmektedir. Ekonomik değeri yüksek olan hurda uydu alıcı kartı satışı yaparak ek gelir elde etmek için şirketimizi arayabilirsiniz. Ayrıca her çeşit bilgisayar hurdası, anakart hurdaları , harddisk hurdaları , ram hurdaları , işlemci hurdaları ve her çeşit elektronik kart hurdaları ve cep telefonu hurdaları alımımız vardır. Lütfen bizi arayınız 0 555 800 50 55