Hurda Notebook Bilgisayar


Hurda Notebook Bilgisayar arıza sonucu kullanılamaz hale gelen veya yetersiz özellikleri sebebi ile kullanıcısının ihtiyacını karşılama konusunda yetersiz kalan dizüstü bilgisayarlardır ve elektronik atık sınıfına giren katı atıklar haline gelmiştir.

Hurda Notebook Bilgisayarlar kombine atıklardır yani içerisinde elektronik atık sınıfına giren atıklara ek olarak geleneksel atık sınıfına girmekte olan metal ve plastiklar bulundururlar. Ayrıca içerdikleri laptop pilleri de tehlikeli atık sınıfına girmekte olan atıklardır.

Bu şekilde birden çok sınıfa ait atıkları barındırıyor olmaları notebook hurdalarını bileşik atıklar olarak değerlendirmemize sebep olmaktadır ve tesisimize gelen dizüstü bilgisayar hurdaları önce fiziki ayrıştırma yapılarak bileşenlerine ayrılırlar ve her sınıf kendine özel geri dönüşüm teknikleri cihazları ve teknolojileri kullanılarak çevre bilinci ile geri dönüşüm yapılırlar.

Notebook hurdası içerisinde notebook anakart hurdası , ram hurdası , harddisk hurdası , notebook eklenti kartı hurdaları , lcd panel devreleri temel olarak karşımıza çıkan elektronik atıklardır. Kalan kısımlar geleneksel atık geri dönüşümü yapılarak ekonomik değer kazandırılır.

Şirketimiz her çeşit dizüstü bilgisayar , masaüstü bilgisayar , sunucu , cep telefonu , kişisel elektronik , ofis elektroniği , ağ cihazları gibi her çeşit elektronik atık ve her çeşit elektronik devre kartının geri dönüşümünü yapan lisanslı bir tesistir. Elinizde bulunan toplu elektronik atıkların alımı için lütfen arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55