Hurda Modem Kartı


hurda-modem-kartiModem Kartı Hurdaları 3. sınıf elektronik kart hurdası sınıfında yer almaktadır, bilgisayar anakart hurdaları olan 1. sınıf anakart hurdaları ve 2. sınıf anakart hurdaları na göre daha düşük geri kazanım verimliliğine sahip olduğu için hurda modem kartları daha düşük ekonomik değere sahiptir ve bu sebeple 3. sınıf elektronik kart hurdası olarak alım yapılmaktadır.

Masaüstü bilgisayar dahili modem kartları ile harici modemler farklı yapılardadır , harici modem kartları yukarıda belirttiğimiz gibi 3. sınıf elektronik kart hurdası olurken masaüstü bilgisayarlara takılmakta olan dahili modem kartları finger card yada 1. sınıf anakart hurdaları olarak yapılmaktadır yani dahili modem kartları daha yüksek geri kazanım değerine yani daha yüksek alım fiyatına sahiptir.

Hurda modem kartları nın alınabilmesi için sökülmüş olmaları gerekmektedir, kapalı olarak durmakta olan modem kartları karışık elektronik hurda olarak alım yapılabilmekte ve bu şekilde ortalama bir bedel ödendiği için kimi zaman satıcı nın ekonomik kazancı azalmaktadır, bu sebeple size tavsiyemiz modem kartlarınızı daima sökerek bize teslim etmeniz olacaktır.

Şirketimiz hurda modem kartı , hurda anakart , hurda işlemci , hurda harddisk , hurda laptop , hurda cep telefonu gibi her çeşit hurda elektronik bilgisayar ve cep telefonu alımı yapmaktadır. Tüm toplu elektronik atıklarınızın alımı için bizi arayınız 0 555 800 50 55