Hurda Laptop Anakartı


hurda-laptop-anakartlariDizüstü bilgisayarlar artık masaüstü bilgisayarlara göre daha çok tercih ediliyor ama dizüstü bilgisayarların laptop notebook bilgisayarların masaüstü bilgisayarlara göre avantajlarının yanı sıra dezavantajları da bulunuyor. Dizüstü bilgisayarların avantajları incelendiğinde daha ekonomik olmaları , taşınabilir olmaları başta gelen avantajlarıysada dezavantajları arasında tamir sıkıntıları ve maliyeti , arıza oranının daha yüksek oluşu ve daha kısa ömürlü olmaları en başta gelmektedir.

Hurda laptop anakartları , hurda laptop notebook dizüstü bilgisayarların sökülmesi ile elde edilen elektronik kart hurdaları dır , laptop anakart hurdaları değerli anakart hurdaları arasında yer almaktadır ve bu sebeple notebook teknik servisleri ve elektronik atık toplayan geri dönüşüm şirketleri biriktirdikleri veya topladıkları notebook anakart hurdaları nın değerinin farkındadırlar, 1. sınıf anakart hurdaları sınıfında yer almakta olan hurda laptop anakartları nın değerinin yüksek oluşu aşağıdaki sebepler ile açıklanabilir.

Anakartların değerleri geri kazanılabilir element içerikleri ile hesaplanabilir, yani her hurda malzeme gibi hurda laptop anakartı nın değeri de içerisinde bulunan geri kazanılabilir metal , plastik ve kıymetli maden içeriği ile hesaplanmaktadır. Geri kazanım işlemine girdi olan anakartların toplam ağırlığı ve geri kazanım prosesi sonuçunda geri kazanılan elementlerin miktarı ve geri kazanım prosedürünün maliyeti dikkate alınarak bir hurda değeri belirlenir ve bu fiyat ile bilgisayar teknik servisleri , laptop donanım servisleri ve elektronik hurda alan geri dönüşüm firmalarından alım yapılır.

Laptop Dizüstü Notebook bilgisayarların hurdalarının geri dönüşümü için en mantıklı yöntem parçalanmaları ve içerilerinde bulunan hurda notebook anakartı , hurda ram ve hurda harddisk in ayrı ayrı kutularda toplanarak elektronik atık şirketine teslim edilmesidir. Söküm ve ayrımı yapıldığı için her sınıfa ait elektronik hurdaları kendi değeri ile alınabilecek ve bu sayede hurda anakartların sahibi olan firma daha yüksek kazanç elde edebilecektir.

Şirketimiz tüm toplu dizüstü laptop notebook hurdaları , laptop anakart hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları , harddisk hurdaları , anakart hurdaları , her çeşit elektronik ve cep telefonu hurdaları alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan toplu biglisayar hurdaları nın en yüksek değer ve peşin ödeme ile satınalınması için lütfen bizi arayınız 0 555 800 50 55