Hurda Güç Kaynakları


hurda-guc-kaynagiGüç kaynakları masaüstü bilgisayar ve sunucu sistemlerinde genellikle bulunmaktadır, görevleri alternatif akım biçiminde olan şehir elektriğini direk akıma dönüştürmek ve düşürmektir. Bir voltaj dönüştürücü olan güç kaynakları genellikle voltaj dalgalanmaları vb sorunlar sebebi ile bozulur ve kullanılmaz hale gelir. Tamir edilmeleri de pek tercih edilmeyen güç kaynakları çok pahalı parçalar değildir, yenilenerek kullanıma devam edilir.

Bozulan ve kullanım dışı kalan güç kaynakları hurda güç kaynakları dır, güç kaynağı hurdaları elektronik atık sınıfında yer almak ile beraber elektronik malzemeden daha çok ağır metal hurdaları içermektedir. Değerli elektronik atıklar statüsünde olmayan güç kaynağı hurdaları içerisinde bir miktar zayıf bakır kablo , bakır ve aluminyum bulunmaktadır. İçerisinde yer alan elektrik devresi üzerinde bu belirttiğimiz bakır aluminyum ve metaller dışında geri kazanım değerine sahip hiçbir malzeme yoktur.

Güç kaynağı hurdaları geri kazanımda hurda malzemelere göre iki kattan daha fazla değerli olduğu için hurda güç kaynakları nın normal metal hurdaları içerisinde geleneksel geri dönüşüm firmaları tarafından parçalanarak ayrıştırılması mümkündür.

Şirketimiz her çeşit güç kaynağı hurdası alımı yapmaktadır, tüm toplu güç kaynağı hurdaları nızın alımı için bizi arayınız 0 555 800 50 55.

Şirketimiz ayrıca her çeşit anakart hurdası , harddisk hurdası , bilgisayar hurdası , her çeşit elektronik ve her çeşit cep telefonu hurdası alımı yapmaktadır, tüm elektronik atıklarınızın en yüksek fiyatlar ile alımı için bizi arayınız 0 555 800 50 55