Hurda Cep Telefonu Kartı


mobile-phone-scrap

Hurda Cep Telefonu Kartı yurtdışındaki geri dönüşüm tesislerinde işlenerek içerisindeki gümüş altın paladyum bakır gibi madenler ve yüksek kalitede baskılı devre plastiği ayrıştırılır. İçerisindeki kıymetli madenler takı sanayinde ham madde olarak kullanılmak üzere dünya kıymetli maden borsalarındaki güncel değerleri ile işlem görür. Yüksek kalitede baskılı devre plastiği ise çin tayvan malezya gibi elektronik üretiminin yoğun biçimde yapıldığı ülkelere ihraç edilerek tekrar elektronik üretiminde kullanılır.

Cep telefonu kart hurdalarının değerli olmasının sebebi plastik oranının düşük  , bakır kalitesinin yüksek , aluminyum demir gibi diğer madenlerin çok düşük oranda bulunmasıdır. Çok ince ve az katmanlı baskılı devre kartı olması ve iletim noktalarındaki altın kama alanlardaki altın miktarı ile elektronik kart hurdaları arasında en değerli kart grubunu cep telefonu kartları oluşturmaktadır. Birinci kalite bilgisayar hafıza modülleri ile aynı değerde işlem gören cep telefonu kartları arasında bazen daha düşük kalite kartlar da bulunabilmektedir.

Cep telefonu kart hurda sı işlenirken yalnızca cep telefonu hurda kartı işlem görmektedir yani ekran tuş takımı pil kasa bağlantı elemanları her çeşit plasik metal aksam gibi cep telefonu kart hurdası dışındaki tüm ekipmanlar sökülür ve yalnızca cep telefonu kartı işlem görür. Kalan ekipman karışık plasik hurdası olarak değerlendirilmektedir ve tarafımızca işlenmemektedir.

Hurda cep telefonu kartlarınızı en yüksek değer ile peşin olarak satmak için bizi arayınız. 0 555 800 50 55