Hurda Bilgisayar Fiyatları


hurda-bilgisayar-fiyatlariHurda bilgisayar fiyatları hurda bilgisayarların içerisinde bulunan hurda anakart , hurda işlemci , hurda ram , hurda harddisk gibi parçaların toplan değerine göre öngörü yapılarak oluşturulur. Tabiki bu fiyat oluşturulurken haksızlık yaşanmaması için toplam bilgisayarları ifade edebilecek miktarda bilgisayar sökülerek içerisindeki komponentler gruplanır ve tartılarak bilgisayarın toplam değeri hesaplanır , daha sonra bu hesaplamaya dayanarak toplam hurda bilgisayar fiyatları hesaplanabilir.

Tabiki bu hesaplama methodlarında bazen ufak tefek farklılıklar olabilir , çünki hurda fiyatlandırması yapılırken her ekipmanın kilogram fiyatı dikkate alınarak hesaplama yapılır fakat ekipmanlar da kendi araların eşit ağırlığa sahip değildirler. 450 gram ağırlığında bir hurda anakart da bulunurken 500 gramlık da bulunabilir hatta 600 gram ağırlığında hurda anakartlar da bulunmaktadır. Bu sebeple örnek olarak ele alınan bilgisayarların tam olarak eşleri ilgili hesaplama ile değerlendirilir ve bu şekilde haksızlığın önüne geçilmiş olur.

Şirket olarak tercihimiz kolay nakliye bakımından sökülmemiş durumda olan bilgisayarların alınması yönündedir, bu sayede hem fiyatlandırma kolaylığı elde edilirken hemde sevkiyat kolaylığı da bulunmaktadır. Hurda bilgisayarları bulundukları şekilde sökmeden kırmadan ve kuru bir ortamda sıvı temasından koruyarak saklamanız en yüksek hurda bilgisayar fiyatları nı elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Her çeşit toplu hurda bilgisayar ve elektronik hurdalarınız için bizi arayınız , şirketimiz hurda anakart ekran kartı harddisk hurdası cep telefonu hurdası gibi her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır. Lütfen fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55