Hurda Bilgisayar Alımı


bilgisayar-hurdalariHurda Bilgisayar Alımı yapılırken bilgisayarların içerisindeki elektronik atık , metal atık ve plastik atık sınıflarındaki ekipmanların tamamı dikkate alınarak Hurda Bilgisayar Alımı fiyatı oluşturulmaktadır. Bu fiyatlandırma geri kazanım ekonomik değeri olan tüm emtiaların geri kazanım ekonomik değerleri toplamı veya ortalaması doğrultusunda hesaplanmaktadır.

Örneğin 1 adet masaüstü bilgisayar hurdası alımı yapılırken yaklaşık olarak aşağıdaki envanter ortaya çıkmaktadır;

Toplam 0,8 – 1,2 Kg Elektronik atık , 3 Kg- 10 Kg metal atık , 0,5 kg – 1 Kg plastik atık.

Bu örnekteki elektronik atıklar anakart hurdaları , ekran kartı hurdaları , ses kartı hurdaları , ethernet kartı hurdaları , işlemci hurdaları , harddisk hurdaları ve cdrom hurdaları içerisindeki salt elektronik aksamların toplam ağırlığıdır. Metal hurdaları ise elektronik donanımlar üzerindeki metal parçalar ve bilgisayar gövdesini oluşturan metal aksamlardır, plastik hurdaları ise elektronik donanımlar üzerindeki plastik parçalar ve bilgisayar gövdesini oluşturan plastik parçalardır.

Tüm bu geri kazanılabilir emtiaların toplam değeri Hurda Bilgisayar Alımı fiyatını oluşturmaktadır.

Şirketimiz her çeşit bilgisayar hurdaları , anakart işlemci ram hurdaları , harddisk hurdaları , cep telefonu hurdaları , elektronik kart hurdaları gibi her çeşit toplu elektronik atığın alımını yapmaktadır, elinizde bulunan toplu elektronik atıkların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55