Bilgisayar Anakart Hurdaları


bilgisayar-hurdalariBilgisayar Anakart Hurdaları kullanılmaz hale gelmiş bilgisayarların üzerlerinde bulunan anakartlardır ve kullanım dışı kalmış olan anakartlar elektronik atık statüsüne gelmiş katı atıklardır. Elektronik atık geri dönüşümü sistemleri kullanılarak geri kazanım yapılan Bilgisayar Anakart Hurdaları ekonomik değer kazanmış olur, bu sayede çok büyük olumsuz etkileri olabilecek katı atıkların ekonomik değer kazanması sağlanmış olacaktır.

“Bilgisayar Anakart Hurdaları” çeşitli alt sınıfları olan yüksek değerli elektronik atıklardır. 1. sınıf anakart hurdaları daha çok daha eski dönemlerde üretilmiş olan masaüstü anakart hurdalarıdır , üretildikleri dönemler yaklaşık 20 30 yıl önce olan bu bilgisayarların üretildiği dönemlerdeki bilimsel imkanlar, teknoloji imkanları ile üretilebilen anakartların üretiminde kullanılan elementler içerisinde bulunan kıymetli maden oranı daha sonraki dönemlerde üretilen anakartlara göre daha yüksektir. Elektronik atık geri dönüşümünün temel prensibi üretimde kullanılan her çeşit elementin geri dönüşüm yapılması ve geri kazanımının yapılmasıdır.

Eski Nesil Anakart Hurdaları pentium 3 ve daha önceki nesil masaüstü bilgisayarların anakartlardır , ayrıca her çeşit ekran kartı hurdaları , ses kartı hurdaları , ethernet kartı hurdaları gibi her çeşit eklenti kartı hurdaları her çeşit slotlara takılan bilgisayar kartlarının tamamı 1. sınıf ankart hurdaları olarak değelendirilmektedir. 2. sınıf anakart hurdaları ise pentium 4 ve daha sonraki dönemlerde üretilmiş olan masaüstü bilgisayar anakart hurdalarıdır.

Şirketimiz her çeşit “Bilgisayar Anakart Hurdaları” , bilgisayar hurdaları , anakart hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları , ekran kartı hurdaları , notebook hurdaları gibi her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan her çeşit elektronik atığın toplu olarak alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55