Akıllı Telefon Hurdası


Akıllı Telefon Hurdası bozulan ve kullanılmaz hale gelen her çeşit akıllı telefonlardır ve çok yüksek değerli elektronik hurdalar arasında yer alan cep telefonu hurdaları sınıflandırmasına giren elektronik atıklardır. Bu sebeple cep telefonu tamir sektörü çalışmaları esnasında çıkmakta olan cep telefonu anakart hurdaları , akıllı telefon anakart hurdaları , cep telefonu pil hurdaları gibi elektronik atıkların yüksek ekonomik değer sağladığı konusunda bilinçli olmalıdır ve tüm bu sınıflara dahil atıklarını bölgelerinde faaliyet gösteren bir elektronik atık geri dönüşüm tesisine satarak gelir elde etmelidir.

Akıllı Telefon Hurdası nın yüksek ekonomik değeri içerisinde bulunan akıllı telefon anakart hurdası sayesindedir. Çok küçük ve hafif bir elektronik devre kartı olan akıllı telefon anakart hurdası üzerinde çok yoğun elektronik bileşenler içerir ve bu bileşenler çok üst vasıflı alaşımlardan üretildiği için geri dönüşüm değerleri yüksektir. Elektronik atık olarak değerlendirildiğinde yüksek oranda nadir metal içerikli komponentlerin geri dönüşüm değerleri çok yüksektir.

Şirketimiz her çeşit Akıllı Telefon Hurdası , akıllı telefon anakart hurdası , cep telefonu hurdası , cep telefonu anakart hurdası , cep telefonu pil hurdası  ,tablet anakart hurdası  ,bilgisayar anakart hurdası , laptop hurdaları  , sunucu hurdaları , elektronik kart hurdaları gibi her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan toplu elektronik atıkların peşin ödeme yapılarak güncel fiyatlar ile satınalınması için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız 0 555 800 50 55